Wyślij e-mail

Zadzwoń!

Pn - Pt : 08:00 - 16:00

Witajcie nas stronie internetowej naszego przedszkola!

Niepubliczne Przedszkole Naukowe
Mali Odkrywcy

Niepubliczne Przedszkole Naukowe Mali Odkrywcy zostało stworzone z wielką troską o najmłodszych. Naszym celem jest wspieranie dzieci w edukacji i ich codziennym rozwoju. Bogaty program zajęć oraz profesjonalna i zaangażowana kadra to nasz sposób na kreowanie otwartości i chęci do przyswajania wiedzy oraz nabywania nowych doświadczeń.

Stworzyliśmy przedszkole, w którym dzieci czują się swobodnie i bezpiecznie oraz mają przestrzeń, w której mogą beztrosko bawić się i doświadczać magii dzieciństwa. To miejsce, którego głównym celem jest dodawanie dzieciom skrzydeł. Naszym marzeniem jest, by wszystkie dzieci miały wysokie poczucie własnej wartości i pozytywny stosunek do samego siebie. Pragniemy, by były pewne siebie, otwarte, świadome zarówno swoich mocnych, jak i słabych stron, oraz żeby wierzyły w siebie. Swoją otwartość oraz profesjonalną pomoc kierujemy również w stronę rodziców zapewniając im wsparcie w wychowaniu i edukacji ich pociech.

Jak pracujemy?

Organizacja przedszkola

Podstawą bezpieczeństwa jest opieka nad dziećmi a także prawidłowa organizacja placówki. Poniżej zamieszczamy dla rodziców naszych przedszkolaków, istotne materiały i dokumenty do zapoznania.

Prawa dziecka

Prawa Dziecka jako podstawowe standardy w naszym przedszkolu.

Rodo

Informacje dotyczące administracji danymi osobowymi.

Profesjonalna opieka nad dziećmi w przedszkolu.

Statut

Nasz Statut zawiera cele ogólne, dotyczące trzech aspektów pracy przedszkola: wychowawczego, dydaktycznego i opiekuńczego. Zachęcamy Rodziców do zapoznania.

Regulamin

Regulamin określa organizację pracy oraz zasady funkcjonowania naszego przedszkola. Zachęcamy serdecznie do zapoznania z zasadami funkcjonowania naszej placówki!

Program nauczania

Program wychowania przedszkolnego zasadniczo zawiera treści podstawy programowej. Określa proces wspomagania rozwoju i edukacji dzieci mający zapewnić im możliwość wspólnej zabawy i nauki w warunkach bezpiecznych, przyjaznych i dostosowanych do ich potrzeb rozwojowych.

Health Service

Pentesque Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus aque errors set voluptatem accusantium udema dolor emqueler error laudantium, totarmd aperiam, eaque ipsa quae ab illa inventore veritatis et quasi lorem architecto beatae vitae.

View Service

Dołącz do naszego przedszkola!

Zapraszamy wszystkich małych odkrywców, chcących wspólnie poznawać świat, w ciekawy i innowacyjny sposób.