Wyślij e-mail

Zadzwoń!

Pn - Pt : 08:00 - 16:00

oferta dla dzieci
Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą!

Niepubliczne Przedszkole Naukowe
Mali Odkrywcy

Niepubliczne Przedszkole Naukowe Mali Odkrywcy oferuje swoim przedszkolakom bogatą ofertę edukacyjną oraz wychowawczą.

Cykl naukowy opiera się na innowacyjnym programie edukacyjnym wydawnictwa MAC pod tytułem „Olek i Ada”, wzbogacony jest szeroką ofertą bezpłatnych zajęć dodatkowych: rytmiki, filharmonii, teatru, tańców, robotyki oraz eksperymentów.

W przedszkolu prowadzone są zajęcia z języka angielskiego oraz włoskiego. Zajęcia językowe prowadzone są metodą zanurzania dzieci w języku. Dzieci w naturalny
i bezstresowy sposób przyswajają język poprzez zabawy i zadania w ramach planu dnia. Język obcy służy dzieciom do porozumiewania się i jednocześnie jest narzędziem do poznawania świata i przyswajania wiedzy o nim.

Swoją szczególną uwagę poświęcamy dzieciom posiadającym Orzeczenia
o kształceniu specjalnym oraz
opinii pedagogicznych, realizując dla nich zajęcia specjalistyczne oraz zapewniając odpowiednie terapie. W naszym przedszkolu działa zespół pomocy psychologiczno-pedagogicznej zapewniający opiekę psychologiczną, pedagogiczną oraz logopedyczną. Wychodząc naprzeciw potrzebom dzieci naszym celem jest stałe pogłębianie naszych kwalifikacji oraz dodatkowych uprawnień.

Dołącz do naszego przedszkola!

Zapraszamy wszystkich małych odkrywców, chcących wspólnie poznawać świat, w ciekawy i innowacyjny sposób.